Loading...

0
Loading
Košík je prázdný

Kategorie

Aktuálně v akci


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 

Kategorie

Vrácení zboží

Nepadlo vám zboží "do ruky"? Koupili jste příliš mnoho nebo se nehodí barevný odstín? Nevadí. Díky našemu programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete Vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od smlouvy, nebo vracíte jen část objednávky.

Jak postupovat, aby vše proběhlo co nejrychleji:
Kontaktujte nás emailem na info@zaparkorun.eu o Vašem záměru odstoupit od kupní smlouvy. Je-li důvodem vrácení zboží funkční vada nebo poškození výrobku, uveďte to prosím do daného emailu.
V emailu prosím uveďte číslo Vaší objednávky - ideálně citujte jeden z předchozích zaslaných emailů o přijetí nebo odeslání objednávky, a číslo účtu pro vrácení platby.
Po přijetí emailu Vaši žádost zpracujeme a zašleme Vám potvrzení o jeho přijetí na email společně s adresou pro doručení. Žádost bude vyřízena v pracovních dnech do 24 hodin od jejího přijetí na email.
Potvrzení zaslané emailem prosím vytiskněte a vložte do zásilky před jejím odesláním. Zboží prosím vhodně zabalte, aby nemohlo během přepravy dojít k jeho poškození.

Adresa pro doručení vráceného zboží:
Peter Schmidt
Dyjská 845/4
196 00  Praha 96 - Čakovice
Česká republika

Zásilku můžete zaslat Českou poštou, případně libovolně zvoleným přepravcem.


Zásilku nám můžete odeslat i prostřednictvím výdejních míst Zásilkovny ( služba Mezi námi ). Přesný postup naleznete zde: https://youtu.be/s_agzuL-Bkw

Údaje pro odeslání na výdejní místo Zásilkovny:
Jméno: RMA-VRATKY
Příjmení: Vyplňte číslo Vaší objednávky
Email: info@zaparkorun.eu
Pobočka pro doručení: 1580 - CZ, Praha 18, Čakovice, Dyjská 845/4


Po doručení výrobku na náš sklad zboží zkontrolujeme a vystavíme dobropis, který následně proplatíme ve prospěch Vašeho účtu.